Podejmuję się leczenia endodontycznego Pacjentów skierowanych do mnie przez innych lekarzy. Zaufało mi już wiele Koleżanek i Kolegów. Są zabiegi, których ja osobiście nie przeprowadzam (np. skomplikowane ekstrakcje) i wolę skierować pacjenta do kogoś bardziej w danej kwestii doświadczonego. Wiem, że czasem lepiej nie rozpoczynać zabiegu, bo z czegoś bardzo łatwego, można doprowadzić do bardzo trudnej sytuacji klinicznej, która czasem jest wręcz niemożliwa do wyprowadzenia (zwłaszcza w endodoncji).

Jeżeli mają Państwo problem z leczeniem endodontycznym u swoich pacjentów, chętnie pomogę. Sztywno trzymam się zasady, że po zakończonym leczeniu endodontycznym, pacjent wraca na dalsze leczenie do lekarza prowadzącego. Wychodzę z założenia, że każdy pracuje najlepiej jak potrafi, więc pod żadnym pozorem nie komentuję efektów leczenia (w zakresie innych zębów) uzyskanych przez lekarza kierującego.

Jeżeli zechcieliby Państwo skorzystać z mojej pomocy, bardzo proszę, żeby skierowany pacjent posiadał aktualne zdjęcie rtg (po wykonaniu zdjęcia ząb nie powinien już być otwierany). Ponadto proszę o wszystkie wcześniejsze zdjęcia leczonego zęba i krótki opis problemu.